Novinky

V úterý 19. 9. se celá Spokojená školka zúčastnila akce S lesníkem poznáváme les. Díky zkušeným lektorům měly děti možnost dozvědět se něco o hospodaření v lese. Na čtyřech stanovištích byly připraveny úkoly z oblastí - zvířata v lese, dřevo, jak roste strom a voda v lese. Odjížděli jsme bohatší o spoustu nových a zajímavých informací.

Ve čtvrtek 8.6.2023 proběhlo v Městské knihovně Dobříš slavnostní odpoledne s oceněním vítězů výtvarné soutěže "NEHÁZEJ FRYNTU DO ŽITA!". Děti ze Spokojené školky byly za své leporelo na téma písně "Když jde malý bobr spát" oceněny zvláštní cenou poroty, které předsedala autorka komixů Toy Box.

o hlavních prázdninách, ve dnech 3. 7. 2023 – 14. 7. 2023, a poté od 28.8.2023 – 31.8.2023 bude naše mateřská škola v provozu pro přihlášené děti.

Děti ze Spokojené školky se v pátek 12. 5. 2023 vydaly do lesů nedaleko Malé Hraštice, kde na ně již čekal program s lesním pedagogem Romanem. Naučily se poznávat 6 druhů stromů - listnatých a jehličnatých, počítaly kolik kůrovců se chytlo do pastí a měly možnost na vlastní oči vidět, jakou paseku dokáže tenhle drobný brouček v lese udělat....

Společný projektový týden Spokojené školky a Circusu Happy Kids dopadl na výbornou. Děti i pedagogové naší školky zvládli během 3 hodin tréninku s profesionálními artisty nacvičit neuvěřitelné dvouhodinové představení. Během dvou dní pak předvedli své vystoupení široké veřejnosti hned třikrát a odměnou jim byl pokaždé bouřlivý potlesk, ale i...